Ostatnio przeglądane

Producenci

LORDS OF WAR: WŁADCY WOJNY (TEMPLARIUSZE KONTRA NIEUMARLI)

PL-LOW03

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,20 zł brutto

-4,00 zł

43,20 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

lords-of-war-logo

Lords of War: Władcy Wojny to błyskawiczna gra karciana, w której dwie armie rodem ze świata fantasy ścierają się na polu bitwy.
Zasady gry są niezwykle proste, a rozgrywka przepełniona jest emocjonującymi taktycznymi manewrami.
Bądźcie pewni, że po rozegraniu jednego starcia nie będziecie mogli doczekać się następnego!
Każdy zestaw do gry Lords of War zawiera dwie samodzielne talie, przy pomocy których dwóch graczy może od razu przystąpić do rozgrywki.

Jeśli posiadacie kilka zestawów, możecie je połączyć, zwiększając w ten sposób liczbę graczy oraz wachlarz dostępnych możliwości

Zawartość pudełka:
● 72 ilustrowane karty ● 1 plansza ● 1 instrukcja ●

Podczas rozgrywki w Lords of War: Władców Wojny gracze przenoszą się na pole bitwy, na którym w zażartej walce ścierają się dwie armie rodem ze świata fantasy. Waszym celem, jako głównodowodzących armii, jest albo zdziesiątkowanie sił rywala, albo pozbawienie jego armii wystarczającej liczby dowódców, bez których żadne wojsko nie poradzi sobie na polu bitwy. Nikt nie obiecuje, że starcie to będzie delikatne i miłe, wprost przeciwnie! Biada słabeuszom! Ale co tu się dziwić, w końcu wojna to nie miejsce dla miłośników kucyków i siedzenia w domowych pieleszach.

Podstawowe zasady gry są na tyle proste, że rozgrywkę można rozpocząć w mniej niż 10 minut po otwarciu pudełka. Z ich zrozumieniem nie powinien mieć problemu ośmiolatek. Jednak nie sądźcie, że bardziej zaawansowani gracze nie znajdą tu niczego dla siebie. Wprost przeciwnie! Gra zawiera wiele dodatkowych opcji, takich jak specjalne zasady związane z poszczególnymi jednostkami. Dopiero zastosowanie tych reguł pozwala w pełni dostrzec unikatowy charakter każdej armii i jej wyjątkowy sposób zachowania na polu bitwy. Ciągle wam mało? Najbardziej doświadczeni z Was mogą skorzystać z zasad tworzenia własnych armii i zgromadzić wojsko najlepiej dostosowane do swojego stylu gry i rozgromić armię przeciwnika w upragniony sposób.

Jest Was więcej niż dwoje? Żaden problem! Choć Lords of War: Władcy Wojny to gra dwuosobowa, w pudełku znajdziecie także zasady gry na 3, 4, a nawet 6 graczy! Możecie więc być pewni, że nikogo nie ominie upragniona wojenna zawierucha!

Lords of War: Władcy Wojny to sześć fantastycznych ras, znanych doskonale ze świata fantasy – krasnoludy, orkowie, nieumarli, templariusze, jaszczuroludzie oraz elfy. Zamknięte są one w trzech różnych zestawach startowych (Orkowie kontra KrasnoludyJaszczuroludzie kontra Elfy oraz Templariusze kontra Nieumarli). Każdy z takich zestawów zawiera wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia rozgrywki dla dwóch graczy – dwie osobne talie oraz papierową matę do gry. Zestawy te można dowolnie ze sobą łączyć, doprowadzając w ten sposób do nowych starć oraz tworząc jeszcze ciekawsze armie.

Gra Lords of War: Władcy Wojny odniosła międzynarodowy sukces na platformie Kickstarter, a teraz, za sprawą lokalnych wydawców trafia także na krajowe rynki – do Niemiec, Czech, a także Polski.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LORDS OF WAR: WŁADCY WOJNY (TEMPLARIUSZE KONTRA NIEUMARLI)

LORDS OF WAR: WŁADCY WOJNY (TEMPLARIUSZE KONTRA NIEUMARLI)

%inne produkty w tej samej kategorii: